Emlak İstimlak Md.

Emlak İstimlak Müdürlüğü

Zeki AYDIN

1972 Tokat Turhal doğumlu olan AYDIN,İlkokulu Kaledere ilkokulunda,orta ve lise tahsilini Turhal İmam Hatip Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite tahsilini Konya Selçuk Üniversitesi Hadim MYO Harita Kadastro Bölümü( önlisans), ve AZİMÜ (Azerbeycan Devlet Mimarlık Mühendislik Üniversitesi) Jeodezi ve Fotogrametri-Harita Kadastro Mühendisliği (Lisans) Bölümünde tamamlamıştır.Askerlik hizmetini Burdur 58 Topçu Alay Komutanlığı’nda yapmıştır.

Çalışma hayatına 1994 yılında Tuzla Belediyesinde başlayan AYDIN,1999 yılında Gebze Belediyesi İmar Müdür Yardımcılığına, 2002 yılında Gebze Belediyesi İmar Müdürlüğüne, 2004 yılında Çayırova Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığına, 2008 yılında Akfırat Belediye Başkan Yardımcılığına atanmıştır. 2009 yılından beri Tuzla Belediyesinde çalışmakta olan AYDIN, 14 Mayıs 2014 tarihinde Başkanlık makamınca Belediyemiz Emlak İstimlak Müdürü olarak görevlendirilmiştir.

Sosyal ve kültürel faaliyette bulunan birçok dernek ve vakıfta görev alan AYDIN, Evli olup, üç çocuk babasıdır. Yabancı dili Arapça ve İngilizcedir.


z.aydin@tuzla.bel.tr