Başkan'dan Mesaj

Başkan'dan Mesaj

Başkan'ın Mesajı

z15.02.2012

Sevgili Tuzlalılar,
 

Tuzlamızı daha yaşanabilir, daha modern ve daha müreffeh bir şehir yapmak için yola çıktığımızda sizlere bir söz verdik: Tuzla'yı hep birlikte yöneteceğiz. 

Bu sözü yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız. 

Vizyonumuz, Tuzla'yı her alanda parlayan bir yıldız haline getirmek. Bu hedefe ulaşmak için şehrimizin her köşesini güzelleştirecek projeler üretecek, yatırımlar yapacağız.

Tuzla'mızın sadece altyapısını değil, sosyal dokusunu da güçlendirmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde, daha huzurlu ve daha mutlu bir Tuzla inşa edeceğiz. Bu yolda pusulamız sizlersiniz. Yol haritamızı tüm komşularımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. 

Tuzla Belediyesi sosyal destekler başta olmak üzere, halk odaklı politikaları ile zor zamanlarda komşusuna el uzatacak; tüm kesimleri ayrım gözetmeden kapsayan adil hizmet anlayışımız, ötekisi olmayan bir Tuzla’nın garantisi olacak. 

Tuzlamızı kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleri ve yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, Tuzla markasını güçlendirmek ve hak ettiği yere getirmek bu süreçte temel hedefimizdir. 

Tuzlamızın umutlu geleceği hepimizin ellerinde!

 

Saygılarımla,

Av. Eren Ali Bingöl
T.C. Tuzla Belediye Başkanı