İçmeler Kavşak Rehabilite
Tuzla Belediyesi Kent içi trafik sorununu çözmek için hazırladığı İçmeler Kavşak Rehabilitasyon Projesi’ne 2011 yılında başladı. Binaların hak sahipleriyle yapılan anlaşma sonucu, 8 bina yıkılarak yerine 13 katlı modern bir yapı inşa edildi. 2012 yılında tamamlanan proje ile birlikte hem şehir içi trafiği rahatlatılırken hem de İçmeler Mahallesi yeni bir çehreye kavuştu.
![](Files/images/projeler/2021/icmelerdonusum2021.JPG)
![](Files/images/web-icmeler-10.jpg)
![](Files/images/web-icmeler-11.jpg)